Levare.cz

O nás

Jsme formulačně-technologická společnost zabývající se vývojem nových řešení pro zlepšení biologické dostupnosti účinných látek špatně rozpustných ve vodě.

We focus on spray drying technology for early pharmaceutical formulation development.

We use innovative approaches initially developed at the University of Chemistry and Technology Prague.

Meet our team!

Gabriela Ruphuy
CEO

Gabriela má doktorát z chemického inženýrství a 10 let zkušeností v aplikovaném výzkumu zaměřeném na zpracování biomateriálů, farmaceutické formulace a podávání léčiv, včetně vývoje nových strategií umožňujících formulaci špatně rozpustných látek. Je vynálezkyní technologie GTP (založené na glukanových částicích jako nových nosičích léčiv) a vedla několik úspěšných výzkumných projektů, včetně projektů ve spolupráci s průmyslem.

Vojtěch Klimša
CTO

Vojtěch má titul MSc. v oboru chemického inženýrství a bohaté zkušenosti s technologickým vývojem. S osmiletou praxí pracoval na vývoji mikroreaktorů a vysokokapacitních screeningových metod s aplikacemi ve farmaceutickém průmyslu. Je doktorandem se specializací na formulační strategie pro špatně rozpustné sloučeniny s využitím techniky rozprašovacího sušení a je aktivním členem The PARC.

František Štěpánek
Scientific advisor

Prof. Štěpánek má více než dvacetiletou praxi v oblasti vývoje potravin a léčiv. Je autorem více než 200 recenzovaných vědeckých prací a patentů a navázal úzkou spolupráci s předními potravinářskými a farmaceutickými společnostmi. Je vedoucím Ústavu Chemického Inženýrství, laboratoře Chobotix na VŠCHT Praha a vědeckým ředitelem společnosti The Parc.

Chcete s námi začít projekt?